Japoński lifting twarzy (sorensensistem TM), jest holistycznym zabiegiem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, który w sposób nieinwazyjny pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, a także wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Polega na ręcznym masażu mięśni oraz stymulacji tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Poprzez ucisk punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje się na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji skóry twarzy i całego ciała. Dzięki zastosowaniu organicznych olejków z zawartością naturalnych kwasów i minerałów otrzymujemy silne działanie regenerujące o charakterze kosmetyczno-estetycznym, m.in. wspomagające eliminację przebarwień, a także rozświetlające i odświeżające cerę.

Japoński lifting twarzy działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej dzięki czemu stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.