Codziennie przeżywane stresy i napięcia emocjonalne mają istotnie negatywny wpływ na powstawanie nieprawidłowych napięć mięśniowo-powięziowych, co objawia się różnorodnymi niespecyficznymi bólami, a także ograniczeniami ruchowymi.

W gabinecie oprócz szeregu zabiegów leczniczych i relaksacyjnych można skorzystać z terapii ukierunkowanych na znoszenie/zmniejszanie napięcia nerwowego będącego skutkiem przewlekłego stresu i przeżytych traum.

—————————————————————

Access Bars – jest to rodzaj bardzo delikatnej terapii manualnej mającej na celu uwolnienie napięcia nagromadzonego w organizmie wskutek traum, stresów, dużych emocji.

Każdy człowiek posiada pewien pakiet wzorców zachowania, które niczym zestaw programów działających niejako „w tle” faktycznie kierują naszym życiem. Kiedy są pozytywne wspierają człowieka dodają wiary w siebie, mobilizują do działania. Wielokrotnie są to jednak wzorce, które kumulują w nas szereg negatywnych i nieuświadomionych ograniczeń i lęków. Access Bars jest metodą wspomagającą proces uwalniania tych blokad oraz usuwania napięć z nimi związanych.

Sesja Bars jest bardzo delikatna i całkowicie nieinwazyjna. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, w czasie którego pacjent zazwyczaj zasypia, co pomaga w dogłębnym „zresetowaniu” organizmu.

Efektem terapii jest zazwyczaj poczucie spokoju, większej energii i siły do działania, otwierania się nowych możliwości i życiowej aktywności.