Codziennie przeżywane stresy i napięcia emocjonalne mają istotnie negatywny wpływ na powstawanie nieprawidłowych napięć mięśniowo-powięziowych, co objawia się różnorodnymi niespecyficznymi bólami, a także ograniczeniami ruchowymi.

W gabinecie oprócz szeregu zabiegów leczniczych i relaksacyjnych można skorzystać z terapii ukierunkowanych na znoszenie/zmniejszanie napięcia nerwowego będącego skutkiem przewlekłego stresu i przeżytych traum.

—————————————————————

Access Energetic Facelift – jest to rodzaj bardzo delikatnej terapii manualnej wykonywanej w obszarze górnej części klatki piersiowej, szyi, twarzy i głowy mającej na celu rozluźnienie całego ciała i uwolnienie napięcia nagromadzonego w organizmie wskutek codziennych stresów i dużych emocji.

Jest  to zabieg, który równocześnie dobroczynnie oddziałuje na receptory czuciowe skóry, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy.  Koi skórę twarzy, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia, uelastycznia i wygładza. Jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy.

Zabieg ten:

  • działa odmładzająco i regenerująco na twarz i pośrednio na całe ciało
  • zmniejsza objawy starzenia
  • przywraca naturalny blask twarzy
  • wygładza i rozjaśnia skórę
  • daje poczucie głębokiego odprężenia i relaksacji.

Zabieg jest wyjątkowo delikatny i całkowicie nieinwazyjny. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, w czasie którego pacjent zazwyczaj zasypia, co pomaga w dogłębnym „zresetowaniu” organizmu.

Efektem terapii oprócz efektów liftingujących jest towarzyszące poczucie wewnętrznego wyciszenia, a zarazem większej energii i siły do działania.

Zabieg z uwagi na pozytywne działanie wyciszające na układ nerwowy dedykowany jest dla wszystkich bez względu na wiek.